Obec Lovčičky
Obec Lovčičky

Hlášení ze dne 24.-26.4.2024

Hlášení 24.-26.4.2024

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RESTAURACE POD TVRZÍ Bošovice hledá nové kolegy na pozice: kuchař(ka)/pomocná(ý) kuchař(ka), servírka/číšník, pomocná síla do provozovny, rozvoz obědů. Dále nabízí možnost letní brigády pro studenty. Veškeré informace na telefonu 602562442, 724061917.

Obec Otnice ve spolupráci se Klubem vojenské historie Haná z.s. zvou nejen milovníky historie a vojenství na vzpomínkovou akci k příležitosti výročí osvobození, která proběhne v sobotu 27. 4. v Otnicích u rybníka Sadkov. Od 9 do 17 hod. bude pro návštěvníky otevřený vojenský areál. V 10:30 a 14 hod. proběhne dynamická ukázka bitvy, prohlédnout si můžete dobové tábory Rudé armády a německé branné moci, možnost projížďky obrněným transportérem, připravená bude ukázka výzbroje, výstroje a polních kuchyní. Organizátoři pro vás připravili široký program, který zahrnuje nejen historické ukázky, ale i možnosti nákupu v army shopu a občerstvení formou prodejních stánků. Vstupné: Dospělí 150 Kč, děti, studenti a senioři 120 Kč, děti do 5 let a ZTP zdarma, rodinné vstupné 450 Kč.

TJ SOKOL Lovčičky pořádá v sobotu 27. dubna 2024 od 16:00 hodin na hřišti u lesa ve Svaté PÁLENÍ ČADODĚJNIC. Pro děti jsou připraveny stanoviště s úkoly, výtvarka, věštírna, lektvary a stezka odvahy. V nabídce bude občerstvení.

Zajímavé informace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, sobota 4. 5. 2024
pondělí 6. 5. slabý déšť 17/9 °C